ساخت اپلیکیشن

توسعه-موبایل

امروزه استفاده از اپلیکیشن‌های موبایل بعنوان یکی از عوامل بسیار موثر در داشتن مزیت رقابتی میان سازمان‌ها مطرح است. ساخت اپلیکیشن موردی بسیار ضروری برای هر کسب و کار به نظر می‌رسد. زیرا با رشد روز افزون تکنولوژی و استفاده دائمی مردم از وسایل ارتباطی هوشمند، مردم تمایل به ساده‌تر انجام شدن کارهایشان دارند. در نتیجه نیاز است که صاحبان مشاغل برای بهبود تعامل با مشتریانشان و افزایش سرعت کارها به فکر طراحی یک اپلیکیشن تخصصی و ویژه برای کارشان باشند.

با استفاده از این اپلیکیشن‌ها، شرکت‌ها می‌توانند رفتار مشتریانشان را مورد ارزیابی قرار دهند و نیازهای آن‌ها را شناسایی کنند. در نتیجه به سادگی می‌توانند جهت رفع باگ‌های موجود در کسب و کارشان اقدام کنند تا هرچه بیشتر موجبات رضایت مشتری را فراهم آورند. هرچه بیشتر مشتری از نحوه ارائه خدمات راضی باشد، شرکت موفق‌تر و پر درآمدتر خواهد بود.

مزایای ساخت اپلیکیشن برای کسب و کارها

دسترسی ۲۴ ساعته

کلیک

زمانی‌که کسب و کار شما یک اپلیکیشن تخصصی دارد شمادر تمام مدت شبانه روز همراه مشتریانتان هستید و آن‌ها می‌توانند به راحتی با شما ارتباط برقرار کنند و تعامل داشته باشند. از آنجایی که ارتباطات امروزه به سمت سادگی و سرعت بیشتر پیش می‌روند و مردم تمایل دارند کارهای خود را در کمترین زمان ممکن و با کمک یک کلیک انجام دهند، اپلیکیشن‌ها ابزارهای قدرتمندی هستند که این امکان را برای مردم و مشاغل فراهم کرده‌اند.

در هر ساعت از شبانه روز امکان مشاهده کالاها و خدمات در اپلیکیشن‌ها وجود دارد و مردم می‌توانند به سادگی سفارش خود را ثبت کنند.

صرفه-جویی

صرفه اقتصادی

زمانیکه یک شرکت با ساخت اپلیکیشن یا طراحی سایت و از طریق اینترنت با مشتری خود ارتباط برقرار می‌کند، بسیاری از هزینه‌های تبلیغات جانبی را حذف می‌کند. بعنوان مثال برای معرفی محصولات یا خدمات جدید، نیازی به ساخت یک تیزر تلویزیونی یا رادیویی جدید نیست. یا شرکت‌هایی که از طریق بازاریابی تلفنی با مشتریانشان در تعامل هستند، باید برای معرفی محصول جدید هزینه‌های تلفنی زیادی پرداخت کنند.

پس ساخت اپلیکیشن به شرکت‌ها کمک می‌کند تا نیازی به هزینه ارسال پیامک و تماس تلفنی و دیگر راه‌های معرفی محصول جدید به مشتری نداشته باشند. شرکت‌ها می‌توانند به راحتی وبا ارسال یک نوتیفیکیشن به صورت رایگان برای مشتریانشان آن‌ها را از ویژگی‌های محصول یا خدمت جدید آگاه کنند و حتی تصاویر محصولات را در اختیار آن‌ها قرار دهند. در نتیجه شرکت فقط یکبار برای ساخت اپلیکیشن هزینه می‎‌کند و تا مدت‌های طولانی بدون هیچ هزینه اضافه‌ای با مشتریان خود تعامل و ارتباط برقرار می‌کند.

عدم نیاز به یک مکان خاص

موقعیت

با توجه به اینکه مردم همیشه موبایل خود را همراه خود دارند، می‌توانند در هرجایی که هستند با شما و کسب و کارتان در تعامل باشند. و نیاز به هیچ مکان فیزیکی خاصی نیست تا از طریق آن ویژگی‌های محصول شما را ببینند. آن‌ها در هر زمان و هر مکانی که هستند می‌توانند به شما پیام بدهند، سوالات خود را بپرسند، پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح کنند و از همه مهمتر ثبت سفارش و خرید انجام دهند.

در نهایت، اگر شما معرف و صاحب یک کسب و کار هستید و مزیت رقابتی نسبت به رقبایتان برایتان مهم است و نمیخواهید از دنیای تکنولوژی عقب بمانید، ساخت اپلیکیشن و طراحی سایت امری ضروری برای شما به حساب می‌آید. اگر همراه با این موج عظیم که در مسیر تکنولوژی قرار دارد نشوید، سهم عمده ای از بازار را دو دستی به رقبایتان تقدیم کرده‌اید و خودتان از مسیر پیشرفت جا خواهید ماند.

پس برای اینکه گام بزرگی در مسیر شغلی و پیشرفت خود بردارید با ما در ارتباط باشید تا با کمک هم کسب و کارتان را ارتقا دهیم.