اپلیکیشن سازی

اپلیکیشن سازی

خودتان ساخت اپلیکیشن را به عهده بگیرید

این روش برای کسب و کارهایی مناسب است که نمی‌توانند هزینه زیادی بابت ساخت اپلیکیشن بپردازند و فردی از کارمندان شرکت پیش‌زمینه برنامه‌ نویسی دارد و می‌تواند با صرف وقت ساخت اپلیکیشن را بیاموزد. اگر کسی‌که میخواهد اپلیکیشن را طراحی کند و بسازد چیزی از برنامه ‌نویسی نداند، باید مدت زمان زیادی را صرف ساخت اپلیکیشن کند و این کار بسیار سخت و طاقت فرساست. پس اگر زمینه‌ای از زبان‌های برنامه نویسی ندارید ما این کار را به شما پیشنهاد نمی‌کنیم.

ساخت اپلیکیشن

از اپلیکیشن سازها استفاده کنید

پیش از هرچیز این موضوع را در نظر داشته باشید که ساخت اپلیکیشن با اپلیکیشن سازها هیچگونه مزیتی برای شما و کسب و کارتان نخواهد داشت. این مورد برای عزیزانی مفید است که فقط می‌خواهند یک اپلیکیشن مرتبط با شغلشان داشته باشند و نمی‌خواهند از آن برای کسب درآمد استفاده کنند.

اپلیکیشن سازهای آماده برای شرکت‌هایی که سایت وردپرسی دارند، در کمتر از چند دقیقه یک اپلیکیشن می‌سازند که نشان از سرعت بالای آن‌ها در انجام این کار دارد. اصولا کاری که برایش زمان مناسب گذاشته نشود، مناسب و بدرد بخور از آب در نمی‌آید. این اپلیکیشن سازها فقط یک نسخه از وبسایت شما را در قالب اپلیکیشن در می‌آورند که کاربرد چندانی ندارد.

اپلیکیشن ساز

از مزایای این روش ساخت اپلیکیشن می‌توان به کم هزینه بودن آن و سرعت بالای ساخت اپلیکیشن اشاره کرد.

اما معایب آن بیش از مزایایش است. بطور مثال اپلیکیشن‌هایی که به این روش ساخته می‌شوند کارایی و اجرای ضعیفی دارند و سرعت پردازش آن‌ها بسیار پایین‌تر از اپلیکیشن‌هایی است که بدست طراحان و متخصصان ساخت اپلیکیشن ساخته می‌شوند. این اپلیکیشن ها هیبرید هستند و در واقع فقط از وب سایت شما یک خروجی روی اپلیکیشن نمایش می دهند. اضافه کردن امکانات جدید به این اپلیکیشن‌ها تقریبا غیر ممکن است. بعضی از آن‌ها فقط نسخه اندروید می‌سازند و شما برای آنکه نسخه IOS هم داشته باشید باید هزینه اضافی پرداخت کنید.

بطور کلی استفاده از اپلیکیشن سازها فقط به افرادی توصیه می‌شود که قصد درآمدزایی و استفاده کاربردی از اپلیکیشن شرکت خود را ندارند و فقط میخواهند که یک اپلیکیشن برای خودشان داشته باشند.

کار را به کاردان بسپارید

اگر برای کسب و کار خود به یک اپلیکیشن تخصصی و پول ساز احتیاج دارید، باید طراحی و ساخت آن را به شرکت‌های معتبر که این کار را بصورت حرفه‌ای انجام می‌دهند بسپارید. برای این کار در ابتدا طراحان اپلیکیشن و مدیران سازمان‌ها طی جلساتی ایده‌هایشان را رد و بدل می‌کنند تا به یک ایده ناب و جذاب برای ساخت اپلیکیشن متناسب با فعالیت شرکت برسند.

ساخت اپلیکیشن سفارشی

مزایای استفاده از این روش این است که کارفرما می‌تواند هر ایده و طرحی که داشته باشد را در اپلیکیشن خود پیاده کند. با اینکه این روش هزینه نسبتا بالایی برای شرکت خواهد داشت، اما این هزینه نسبت به میزان کسب درآمدی که این اپلیکیشن‌ها برای شرکت خواهند داشت ناچیز و قابل چشم‌پوشی است. زیرا اگر یک اپلیکیشن بصورت خاص و منطبق با  یک کسب و کار موفق طراحی شود منحصر به فرد خواهد بود. و از آنجایی که مردم تمایل به انجام سریع کارهایشان دارند، به سرعت اپلیکیشن شرکت فراگیر می‌شود و شما را از سایر رقبایتان چندین سکو به جلو پرتاب می‌کند و شرکت را به هدف‌های مالی و اقتصادیش می‌رساند.

همچنین اپلیکیشن‌هایی که بطور تخصصی ساخته می‌شوند، گرافیک و قالبشان بطور اختصاصی و مطابق با سلیقه و خواست کارفرما طراحی می‌شود. سرعت اجرای آن‌ها بسیار بالا می‌باشد و کاربران و مشتریان می‌توانند به راحتی و بدون هیچ اتلاف وقتی از اپلیکیشن استفاده کنند. ساخت اپلیکیشن بصورت کاملا حرفه‌ای و تخصصی انجام می‌شود و کارفرما هیچ نگرانی بابت درست پیاده شدن طرحش نخواهد داشت. بخش‌های فنی پروژه توسط افراد با مهارت و با سابقه در اپلیکیشن سازی انجام می‌شود و کارفرما می‌تواند به جای صرف وقت و انرژی برای ساخت اپلیکیشن، با خیال راحت برروی بخش‌های دیگر کسب و کارش تمرکز کند. و از همه مهمتر در این روش پشتیبانی اپلیکیشن بر عهده شرکت خواهد بود و شما نگرانی از بابت آپدیت‌ها و تغییرات احتمالی نخواهید داشت.

ممکن است بپسندید...

پست های محبوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *