استارتاپ

تیم خوب از جمله مهمترین عوامل موفقیت و به ثمر رسیدن یک ایده ناب استارتاپی است. بینا پرداز یکتا با دارا بودن تیم فنی کارآزموده و با تجارب استارتاپی چشمگیر آمادگی مشارکت فنی در استارتاپ ها و ارائه خدمات فنی و مشاوره‌ای لازم در این زمینه را دارد.

استارتاپ ها معمولا در ابتدای راه و پیش از شروع درآمدزائی یا جذب سرمایه، سرمایه نقدی آنچنانی در اختیار ندارند. از سویی دیگر، معمولا واگذاری تولید اپلیکیشن و وب سایت به یک شرکت پیمانکاری هزینه‌های بسیار زیادی را به تیم نوپای شما تحمیل خواهد کرد. بیناپرداز یکتا می تواند با برعهده گرفتن نقش توسعه دهنده فنی استارتاپ شما، و انجام کلیه امور فنی با قیمت تمام شده و حداقلی، با شما شریک شود و خیال شما را از بخش فنی کارتان از ابتدا تا انتها آسوده سازد، تا شما بتوانید تمرکز خود را فقط بر موفقیت کسب و کار نوپایتان قرار دهید.

اپلیکیشن سازی

با تشکیل استارتاپ نت رای(کوییزنت) در سال 1393 اعضاء تیم فنی شرکت “بینا پرداز یکتا”، به عنوان هم بنیانگذار، مدیریت توسعه فنی استارتاپ نت رای را برعهده گرفتند و تا پایان سال 1396، که صددرصد سهام آن به اول مارکت واگذار شد، این وظیفه را برعهده داشتند.