پروژه ها

خلق ارزش از سرمایه‌های دانشی سازمان به عنوان مهم‌ترین و پربازده‌ترین منبع عصر حاضر در کسب موفقیت و دستیابی به اهداف سازمانی، مهم‌ترین دغدغه سازمان‌های پیشرو دنیا به شمار می‌آید. از جمله مهم‌ترین فعالیت‌های سازمان‌های سراسر دنیا در راستای هدایت فعالیت‌های دانش‌محور در جهت ارزش‌آفرینی از سرمایه‌های دانش، حضور در ارزیابی‌های سالانه جایزه سازمان دانشی برتر (MAKE: Most Admired Knowledge Enterprise) می‌باشد.

جایزه سازمان دانشی برتر ایران (Iran MAKE Award) که از سال 2011 به طور رسمی و زیر نظر مستقیم بنیاد جهانی MAKE توسط دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود، در سطح منطقه‌ای/ملی بوده و به طور مشابه هر ساله در قاره‌های اروپا، آمریکای شمالی، آسیا برگزار می‌شود.

تیم فنی شرکت بینا پرداز یکتا مفتخر به طراحی نرم افزار سفارشی و سایت برای جایزه سازمان دانشی برتر ایران و دانشگاه صنعتی شریف است. در این نرم افزار امکان ثبت نام در کارگاه‌های مختلف آموزش الکترونیک این نهاد و سایر مطالب مرتبط با این سازمان گنجانده شده است. با مراجعه به صفحه معرفی واحد توسعه الکترونیکی دانش (e-Know) می‌توانید نرم افزار سفاشی مربوطه و با مراجعه به صفحه جایزه جهانی مدیریت دانشی برتر در ایران (MAKE)، می‌توانید سایت طراحی شده برای این سازمان را ملاحظه بفرمایید.